Rafał Ziemkiewicz w krawacie  

do strony głównej

Ciało Obce Rafała Ziemkiewicza


Rafal Ziemkiewicz Ciało obceW dwa lata po rozwodzie czterdziestoletni bohater, zwany Hrabią, wciąż w myślach rozmawia ze swoją żoną Magdą, usprawiedliwia się, coś tłumaczy. Nieudane małżeństwo skończyło się, gdy wyznał, że zdradzał ją z wieloma kobietami, choć... wcale nie czuł się z tym dobrze. Z jednej strony jest mężczyzną wychowanym po katolicku, odnoszącym zawodowe sukcesy, prawym i uczciwym.

Lecz jednocześnie wynajął garsonierę i kupił łóżko "wielkie jak pastwisko" do seksualnych ekscesów: całkiem jakby tkwiło w nim jakieś "ciało obce"! Pewnego dnia Hrabia dostaje niezwykłą propozycję pracy u jednego z najbogatszych Polaków. Gdy orientuje się, że stał się mimowolnym członkiem mafii, wsiada do pociągu Warszawa-Suwałki, by podjąć najważniejszą decyzję swego życia...

Rafał Ziemkiewicz (urodzony 13 września 1964 roku w Piasecznie) to polski dziennikarz, publicysta, komentator polityczny i ekonomiczny oraz pisarz science-fiction, laureat nagrody im. Janusza A. Zajdla za powieści Pieprzony los kataryniarza (1995) i Walc stulecia (1998) oraz za opowiadanie Śpiąca królewna (1996). Ukończył polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim.Pracował jako dziennikarz i publicysta m.in. w radiu Wawa, PR IV i Gazecie Polskiej, gdzie kierował działem publicystyki. Był też gospodarzem programu publicystycznego Radia Tok FM. Od kilku lat jest niezależnym publicystą, chociaż nie ukrywał swych sympatii do Unii Polityki Realnej, w której kiedyś aktywnie działał, był nawet jej rzecznikiem prasowym. Po wyborach w 2005 roku odciął się jednak od tej partii i jej lidera Janusza Korwin-Mikkego. Publikuje m.in w Newsweeku, Rzeczpospolitej, Gazecie Polskiej i Najwyższym Czasie!. Współpracuje z TV Biznes i portalem INTERIA, a od listopada 2005 także z Radiem Vox FM. Za swoją publicystykę otrzymał w 2001 roku nagrodę Kisiela. Od kwietnia 2005 Członek Honorowy Stowarzyszenia KoLiber.

Zapraszamy na wieczór autorski Rafała Ziemkiewicza promujący jego najnowszą pełną mocnej erotyki prozę. W filmowym reportażu m.in. 'diagnoza medyczna' dokonana przez słynnego seksuologa prof. Lwa-Starowicza a dotycząca głównego bohatera książki. Film tylko dla dorosłych!

222 stron
Książka w twardej oprawie
Nr: 4788

kup książkę

powrót


e-mail home | węzły | nazewnictwo | listy | historia | o nas | TV | pielęgnacja | realizacje video

www.krawat.pl © 1999-2014