o polskiej stronie z krawatami  

powrót na stronę główną

Skąd ten pomysł?

Geneza strony z krawatami jest dość prozaiczna. Ilekroć zaistniała potrzeba wiązania krawatów albo muszki to zawsze były jakieś problemy. Trudno było zapamiętać nawet węzeł prosty, a wykonanie czegoś bardziej 'zaawansowanego' na pięć minut przed imprezą doprowadzało mnie do szału i drżenia rąk. Dlatego też postanowiłem wykonać moimi skromnymi umiejętnościami stronę, która by mnie wspomagała w potrzebie.

Odtąd, bez względu na miejsce i czas mojego pobytu na Ziemi, mogłem znaleźć w Sieci niezbędną pomoc. Potem, żeby nie musieć pamiętać adresu internetowego zarejestrowałem domenę www.krawat.pl. Nie wiedziałem jeszcze w jakie koszty wpędzi mnie NASK.

Na początku strona służyła wyłącznie mnie, potem również przyjaciołom, a teraz ponoć już prawie całej Polsce i jak wskazują statystyki również naszym rodakom za granicą. Zacząłem otrzymywać listy, ludzie byli wdzięczni za uratowanie 'im życia' a przynajmniej imprezy. Tą skromną, ale pożyteczną stroną, zainteresowały się nawet media WPROST, PC World Komputer, Polskie Radio Program 3 i Wirtualna Polska.

    co o nas pisze WPROST      co o nas pisze PC World Komputer      co mówi on nas Polskie Radio Program 3      wirtualna polska

Tych, którzy mają jakieś uwagi (również krytyczne), lub chcą złożyć propozycje udoskonalenia strony, dodania ciekawego artykułu, albo też zaproponować interesujące produkty, ewentualnie usługi dla naszych gości po niewygórowanych cenach zapraszam do współpracy.

PRZECZYTAJ BEZPŁATNY PRZEWODNIK PO WARSZAWIE

Na stronie z krawatami mamy trzy nowości. Po pierwsze rozpoczęlismy nadawanie telewizji internetowej. A dlaczego nie!? Na razie jest parę filmików, ale będzie ich coraz więcej.

Po drugie w celu zdobycia środków na utrzymanie będziemy umieszczać reklamy. Mam nadzieję, że nie przeszkodzi to Wam w odbiorze strony.

Po trzecie utworzyliśmy forum na którym krawaciarze mogą wymieniać swoje poglądy.

Po czwarte obchodzimy 10 lecie naszego istnienia i z tej okazji powstał specjalny raport dotyczący krawaciarzy w Polsce

Pozdrawiame-mail home | węzły | historia | listy | pielęgnacja | forum | TV | Media

www.krawat.pl © 1999-2013