krawat oszczędza energię elektryczną  

do strony głównej

oszczedzanie energii elektrycznej

Oszczędzanie energii elektrycznej jest dziś niezbędne. Jak wynika z prognoz, w najbliższych latach można się spodziewać znacznego wzrostu zapotrzebowania na energię elektryczną. Istnieje obawa, że modernizacja starych elektrowni i zniszczonych wieloletnią eksploatacją sieci przesyłowych prądu nie przyniesie oczekiwanych efektów, i w rezultacie już niebawem trudno będzie zaspokoić rosnący popyt na energię. Zatem oszczędzać trzeba już dziś, zwłaszcza, że gospodarowanie energią ma niebagatelny wpływ na koszty działalności każdej firmy.

Zarządzanie hurtowym zakupem energii elektrycznej dla firm, instytucji i innych obiektów na terenie całego kraju przynosi wymierne korzyści. Mogą to być: banki, salony samochodowe, stacje paliw, firmy telekomunikacyjne, hipermarkety, zakłady przemysłowe, galerie handlowe, hotele i wiele innych.

Obsługiwani mogą być nie tylko klienci zaopatrujący się w energię elektryczną bezpośrednio w zakładach energetycznych. Możliwa jest współpraca z tzw. klientami refakturowanymi, jak najemcy kamienic, biurowców, centrów handlowych.
jak oszczędzić na kosztach energii elektrycznej
Tańszy zakup energii, a także oszczędne nią gospodarowanie przynosi wymierne korzyści każdemu przedsiębiorcy. Zobacz jak wygląda współpraca w procesie obniżania kosztów prądu elektrycznego

Zainteresował cię ten temat, chcesz więcej informacji, wyślij zapytanie


e-mail home | węzły | listy | historia | o nas | TV  | pielęgnacja 

www.krawat.pl © 1999-2013