strona główna

 strona główna | 

Dyskoteka niemuzykalnego człowieka
ZAZ
Wersję tekstową tego programu oraz klipy muzyczne możecie w całości obejrzeć poniżej.

Chciałbym opowiedzieć wam o pewnej dziewczynie. Francuzce, która nie chce apartamentu w Hotelu Ritz, ani biżuterii od Chanel, ani wypasionej bryki, ani nawet gotówki.Czego może chcieć młoda francuzka? Ona chce oczywiście miłości. Chce się bawić i mieć po prostu dobre samopoczucie.

ZAZ to estradowy pseudonim Isabelle Geffroy, która jest objawieniem we Francji, na miarę Edith Piaf a może nawet Joanny D'Arc. Już sama data jej urodzenia jest bardzo znacząca. Urodziła się w święto pracy 1 maja, pochodzi z bardzo dobrego rocznika 1980!Dość długo musiała pracować na swój sukces. Przeważnie występowała ze swoim zespołem wprost na paryskiej ulicy. Aż pojawił się utwór Je veux, w którym naprawdę wyznała czego chce.

Ona ma dosyć hipokryzji, ma dość pustych słów. Ona chce być szczera! Być szczerym we Francji to jakby wywołać prawdziwą rewolucję!

okładka płyty ZAZ

Jeżeli chcecie wspomóc to szczere dziecko rewolucji i obalić hipokryzję we Francji kupcie jej płytę pod tytułem ZAZ.

A teraz dajmy się uwieść jej zaproszeniu i uchylmy rąbek jej wolności w piosence Je veux, wykonanej w studio francuskiej gazety Le Figaro.Oficjalny teledysk Je veux wykonany dla promocji płyty ZAZ znajdziecie na youtubie

ZAZ była już w Polsce, wsytępowała w Sali Kongresowej w Pałacu Kultury, ale jest szansa że jeszcze przyjedzie

_________________________________________

POWRÓT

R E K L A M A
przyjedź na weekend do Warszawy za 300 złwww.krawat.pl © 1999-2013